Spotkanie cykliczne Ipsen Poland + CE Cluster, Wrocław 28-31.08.2017

CM group Wrocław '17

 

W dniach 28-31 sierpnia 2017 r. we Wrocławiu odbyło się spotkanie cykliczne Ipsen Poland wraz z udziałem Ipsen CE Cluster. Gospodarzem spotkania był Paweł Ciąpała (General Manager Ipsen Poland).  

 

Wydarzenie zorganizowane zostało we wrocławskim Hotelu Mercure, który zapewnił komfortowy pobyt blisko 120 uczestnikom spotkania z kilku krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Przedstawicielem grupy Ipsen CE Cluster (Czechy, Węgry, Słowacja i Rumunia) był Patrik Zachar (Vice-President Central Europe), a gościem specjalnym z francuskiej siedziby firmy Ipsen była Laure Warbecq (European Business Operations Manager).

Konferencja obfitowała w interesujące spotkania, warsztaty i prezentacje z udziałem specjalistów w dziedzinach urologii, endokrynologii i gastrologii. 

 

_MG_2848

 

IPSEN_Wrocław_30.08_010_mm

 

Na spotkaniu cyklicznym nie zabrakło podsumowania dotychczasowych osiągnięć firmy Ipsen na rynku polskim i rynku europejskim, a także wskazania głównych kierunków dla dalszych działań rozwojowych.

 

Uroki Wrocławia nie mogły pozostać nieodkryte, toteż dla uczestników konferencji zorganizowano kilka atrakcji na świeżym powietrzu. Przejazd rowerowy ulicami jednego z najpiękniejszych miast w Polsce zapewnił wszystkim niezapomniane wrażenia, będąc jednocześnie przyjemnym odpoczynkiem od służbowych obowiązków.

 

6007

 

6075

Ostatnia aktualizacja 10/11/2017